Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
GOPS
  • 1S.jpg

Wykaz zamówień


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/modules/mod_menu/helper.php on line 97

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

FINANSE I BUDŻET GOPS

Celem działania Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej jest zapewnienie na terenie gminy wszechstronnych i dostępnych świadczeń z pomocy społecznej.
Ośrodek realizuje zadania i cele określone w ustawie o pomocy społecznej oraz ustawie o świadczeniach rodzinnych, funduszu alimentacyjnym, pomocy państwa w wychowywaniu dzieci, dodatkach mieszkaniowych, karcie dużej rodziny, wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, systemie oświaty, przeciwdziałania przemocy w rodzinie, prawo energetyczne.
Działalność podstawowa wg klasyfikacji PKD ujęta jest w dziale 8899 Z – Pomoc Społeczna.