Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
UNIEWAŻNIENIE POSTĘPOWANIA NA UDZIELENIE ZAMÓWIENIA dot. Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego przy boisku w Ruszowicach
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

UNIEWAŻNIENIE POSTĘPOWANIA NA UDZIELENIE ZAMÓWIENIA dot. Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego przy boisku w Ruszowicach

Wójt Gminy Głogów informuje o unieważnieniu postępowania na zapytanie ofertowe "Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego przy boisku w Ruszowicach". Szczegóły w załączniku.
.
Załączniki:
Pobierz plik (uniewaznienie zapytania Ruszowice.pdf)uniewaznienie zapytania Ruszowice.pdf[ ]278 kB