Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Święto Odzyskania Niepodległości
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Święto Odzyskania Niepodległości

Dnia 10 listopada 2015 roku w Zespole Szkół w Przedmościu odbył się uroczysty apel poświęcony najważniejszemu polskiemu świętu narodowemu. Apel pod hasłem „Barwy naszej ojczyzny” z okazji Święta Niepodległości przygotowali uczniowie pod opieką p. Lilianny Oling oraz p. Marzeny Dziewienis. Uroczystość wspomagał szkolny chór, a nad całością oprawy muzycznej czuwała p. Alona Filinskaja. Wszyscy z dużym zainteresowaniem i w skupieniu wysłuchali tej szczególnej lekcji historii.