Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
OGŁOSZENIE PODSTAWOWEJ KWOTY DOTACJI NA ROK 2019
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

OGŁOSZENIE PODSTAWOWEJ KWOTY DOTACJI NA ROK 2019

Na podstawie art. 46 ustawy z 27 października 2017 r. o finansowaniu zadań oświatowych (Dz. U. z 2017 r., poz. 2203) Gmina Głogów ogłasza informację o:
1.      podstawowej kwocie dotacji obliczonej na 1 stycznia 2019 roku- 1.022,27 zł miesięcznie na dziecko
2.      statystyczną liczbę uczniów wg SIO na 30 września 2018 r.- 43
3.      Statystycznej liczbie dzieci objętych wczesnym wspomaganiem rozwoju- 0
4.      Statystycznej liczbie uczestników zajęć rewalidacyjno- wychowawczych- 0

Powyższe dane stanowią podstawę do wyliczenia dotacji dla niepublicznych innych form wychowania przedszkolnego (niepublicznych punktów przedszkolnych) działających na terenie Gminy Głogów.

.