Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
INFORMACJA O PROWADZONYCH NABORACH NA STANOWISKA URZĘDNICZE
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

INFORMACJA O PROWADZONYCH NABORACH NA STANOWISKA URZĘDNICZE

1.  Nabór na stanowisko inspektora ds. pozyskiwania środków i prowadzenia projektów:
W wyznaczonym terminie wpłynęło 5 ofert.  Po przeprowadzonej analizie załączonych dokumentów – 2 osoby zostały zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

2.  Nabór na stanowisko inspektora ds. inwestycji i zamówień publicznych:
W wyznaczonym terminie wpłynęły 3 oferty. Po przeprowadzonej analizie załączonych dokumentów – 1 osoba została zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną.