Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Adopcja zwierząt
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Adopcja zwierząt

Zachęcamy do adopcji psów i kotów przebywających w azylu Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom „Amicus” przy ul. Portowej 1 w Głogowie. Adopcji można dokonać
w dniach:


Wtorek : 16:30 - 18:00

Środa : 16:30 - 18:00

Czwartek: 16:30 - 18:00

Sobota: 13:30 - 15:00

Niedziele: 13:30 – 15:00

Przedstawiamy czworonogi, które czekają na nowy dom.

eris

 

ERIS

 

 

zwierzet adopcja