Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
PILNE!
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

PILNE!

herbgminaGlogowW związku z zapisami ustawy o zmianie ustawy z dnia 06 grudnia 2018 r. o dowodach osobistych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2019 r., poz. 60) w celu stosownego przygotowania stanowiska pracy do obsługi nowych dowodów osobistych z warstwą elektroniczną, które mają obowiązywać od dnia 04 marca 2019 roku Urząd Gminy Głogów informuje, że w dniu 01 marca 2019 roku wnioski o wydanie dowodu osobistego będą przyjmowane do godziny 11.30. Za utrudnienia przepraszamy.