Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Zaproszenie do składania ofert na zadanie pn. „Opracowanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części obrębu Serby, gmina Głogów”
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Zaproszenie do składania ofert na zadanie pn. „Opracowanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części obrębu Serby, gmina Głogów”

Wójt Gminy Głogów zaprasza do złożenia oferty na wykonanie zadania: „Opracowanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części obrębu Serby, gmina Głogów”
.
Załączniki:
Pobierz plik (zapytanie ofertowe.pdf)zapytanie ofertowe.pdf[ ]1713 kB
Pobierz plik (załacznik nr 1.pdf)załacznik nr 1.pdf[ ]1094 kB
Pobierz plik (załącznik nr 2.pdf)załącznik nr 2.pdf[ ]839 kB
Pobierz plik (załącznik nr 3.pdf)załącznik nr 3.pdf[ ]1143 kB
Pobierz plik (załącznik nr 4.pdf)załącznik nr 4.pdf[ ]278 kB