Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Samodzielne stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Samodzielne stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami

 

Marta Vašiček, tel. 76 836 55 79 (gospodarka nieruchomościami gminnymi: nabywanie i sprzedaż nieruchomości, dzierżawa i najem nieruchomości gminnych, trwały zarząd, użytkowanie wieczyste, nadawanie numerów porządkowych, nazewnictwo ulic i placów, podziały i rozgraniczenia nieruchomości, naliczanie opłat adiacenckich i planistycznych)