Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Informacja o wyborze oferty na przygotowanie paczek żywnościowych
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Informacja o wyborze oferty na przygotowanie paczek żywnościowych

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie informuje, że w wyniku zapytania ofertowego na ,,Przygotowanie paczek żywnościowych podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Głogowie w miesiącach: listopadzie i grudniu 2018 r.” wpłynęła 1 oferta tj. ,,Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców, ul. Elektryczna 9, 67-200 Głogów, która nie podlegała odrzuceniu, a wykonawca nie został wykluczony z postępowania w zapytaniu ofertowym.
Jednocześnie dziękuję za złożenie oferty.
                            Kierownik GOPS Głogów
                                     Danuta Sadowska