Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Informacja z otwarcia ofert na zakup i dostawę wyposażenia sal lekcyjnych w ramach zadania pn. " Rozbudowa wraz z przebudową Zespołu Szkół w miejscowości Serby"
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Informacja z otwarcia ofert na zakup i dostawę wyposażenia sal lekcyjnych w ramach zadania pn. " Rozbudowa wraz z przebudową Zespołu Szkół w miejscowości Serby"

Informacja  z otwarcia ofert na zakup i  dostawę wyposażenia sal lekcyjnych w ramach zadania pn. " Rozbudowa wraz z przebudową Zespołu Szkół w miejscowości Serby".
.

 

Załączniki:
Pobierz plik (informacja z otwarcia ofert.pdf)informacja z otwarcia ofert.pdf[ ]659 kB