Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Akcja moc w słoikach
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Akcja moc w słoikach

Przy okazji zakończenia projektu Groch z Kapustą Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Głogowie przeprowadził akcję „Moc w Słoikach”.

 

Efektem pracy gospodyń między innymi są, bardzo konkretne zapasy – przetwory w słoikach. Bardzo różne, jak różne gospodynie. Były miody z mniszka, syropy z pędów sosny, ogórki w chili, marynowane patisony i jeszcze wiele innych pyszności. I właśnie tymi pysznościami podzielić się chcemy z ludźmi, którzy bardzo potrzebują takiej pomocy. A mianowicie z mieszkańcami Przytuliska dla najuboższych w Żukowicach. Zebraliśmy około 100 słoików. Które 19 października przekazaliśmy do Przytuliska w Żukowicach i mamy nadzieję, że dzięki nim DODAMY MOCY, ENERGII, W ZIMOWE DNI!

DSCN5508-001
DSCN5576
DSCN5580
DSCN5581
DSCN5583