Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Szkolenie GOPS "Problem dopalaczy"
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Szkolenie GOPS "Problem dopalaczy"

W dniu 21 października 2015 roku w siedzibie Urzędu Gminy w Głogowie, odbędzie się szkolenie dla pedagogów, nauczycieli, wychowawców, pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, pracowników świetlic z zakresu profilaktyki. Dotyczyć ono będzie problemu dopalaczy. Jest to pierwsze z dwóch zaplanowanych spotkań. Drugie odbędzie się 26 października 2015r., dla nauczycieli i wychowawców ze szkół w Serbach i Wilkowie. Szkolenie finansowane jest ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.