Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Zaproszenie do składania ofert na Remont Budynku Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Krzepowie [Intensywne opady deszczu i silny wiatr październik 2017]
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Zaproszenie do składania ofert na Remont Budynku Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Krzepowie [Intensywne opady deszczu i silny wiatr październik 2017]

Wójt Gminy Głogów zaprasza do składania ofert na zadanie pn. Remont Budynku Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Krzepowie [Intensywne opady deszczu i silny wiatr październik 2017]. .
Załączniki:
Pobierz plik (WOZ Krzepów.pdf)WOZ Krzepów.pdf[ ]1370 kB
Pobierz plik (Zał nr 2 Przedmiar WOZ.pdf)Zał nr 2 Przedmiar WOZ.pdf[ ]2665 kB