Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Doposażenie działek rekreacyjnych w Gminie Głogów
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Doposażenie działek rekreacyjnych w Gminie Głogów

Zakończyła się realizacja projektu "Doposażenie działek rekreacyjnych w Gminie Głogów".

Dzięki wnioskowi dotowanemu w wysokości 25 000,00 zł w ramach programu Urzędu Marszałkowskiego Województw Dolnośląskiego "Odnowa Wsi Dolnośląskiej"  została wykonana infrastruktura sportowa w czterech miejscowościach: Bytnik, Borek, Stare Serby i Wilków. Projekt ma za zadanie zarówno rozwiązać problemy ze spełnieniem wymogów, jakie stawia PZPN przed nowo powstałymi klubami w Borku i Wilkowie, a także pobudzić lokalną społeczność do wspólnej integracji poprzez rekreację i sport.

DSC_0945
DSC_0946
DSC_0948
DSC_0949
DSC_0961