Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Wyniki rekrutacji na stanowisko podinspektora w Referacie Infrastruktury Komunalnej
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Wyniki rekrutacji na stanowisko podinspektora w Referacie Infrastruktury Komunalnej

 

Protokół Komisji Rekrutacyjnej ds. naboru na stanowisko podinspektora w Referacie Infrastruktury Komunalnej –  Urząd Gminy Głogów

 

Termin składania dokumentów aplikacyjnych upłynął 28 września 2015 r. o godz. 12.00. Wpłynęło 8 ofert.

Komisja dokonała analizy przedłożonych dokumentów pod kątem spełniania wymagań niezbędnych i dodatkowych.

Po przeprowadzonej analizie wybrano 3 kandydatki, którzy spełniają wymagania niezbędne i częściowo dodatkowe. Część wymagań została udokumentowana tylko w formie deklaracji, dlatego Komisja postanowiła przeprowadzić rozmowy kwalifikacyjne z tymi trzema kandydatkami.

Rozmowy kwalifikacyjne odbyły się w dniu 12 października 2015 r. od godz. 8,00 do 9,00 w tut. urzędzie i były przeprowadzane przez Komisję Kwalifikacyjną w składzie: Leszek Rydz, Maciej Kozaczek i Iwona Osomańska.

Komisja Rekrutacyjna uznała, że spośród kandydatów zgłoszonych do konkursu osobą, która w największym stopniu spełnia wymagania wskazane w konkursie i która może być zatrudniona na stanowisku podinspektora w Referacie Infrastruktury Komunalnej w Urzędzie Gminy, jest p. Beata Rychlik, zam. Głogów.

Pani Beata Rychlik wykazała największą znajomość wymagań określonych w konkursie.

Komisja uznaje konkurs za rozstrzygnięty.

 

Głogów, 15 października 2015 r.

  1. Leszek Rydz
  2. Maciej Kozaczek
  3. Iwona Osomańska