Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Promesy odebrane
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Promesy odebrane

W dniu wczorajszym (26.07.2018) w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu oficjalnie przekazano promesy na usuwanie skutków klęsk żywiołowych..
 
Zastępca Wójta Gminy Głogów Pani Bożena Dąbrowska odebrała z rąk Wojewody Dolnośląskiego Pana Pawła Hreniaka 2 promesy:

1)Otrzymaliśmy 47 tysięcy złotych na remont dachu świetlicy w Grodźcu Małym. Koszt robót budowlanych w tym miejscu wyniesie 59 tysięcy złotych.

2) Otrzymaliśmy 43 tysiące złotych na naprawę dachu i remont kla...tki schodowej w Wiejskim Ośrodku Zdrowia (os. Krzepów). Koszt robót budowlanych w tym miejscu wyniesie 54 tysiące złotych.

foto: duw.pl