Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Pasowanie pierwszaków w Wilkowie
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Pasowanie pierwszaków w Wilkowie

14 października w Szkole Podstawowej w Wilkowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście, licznie zgromadzeni rodzice oraz uczniowie wszystkich klas z wychowawcami.

 

Jak co roku dzień ten stał się najlepszą okazją do wyrażenia przez uczniów życzeń pod adresem pani dyrektor, wychowawców, nauczycieli i pracowników administracji i obsługi.  Uczniowie każdej klasy przygotowali niespodzianki dla pracowników szkoły. Podczas uroczystej akademii nie zabrakło wierszy, podziękowań, życzeń i występów tanecznych do znanych i lubianych utworów muzycznych. 14 października był dniem szczególnym dla pierwszoklasistów, którzy zostali pasowani na uczniów naszej szkoły. Tę wspaniałą uroczystość pierwszoklasiści rozpoczęli tańcem krakowiaka. Zanim nastąpiła podniosła chwila pasowania, uczniowie wykazali się wiedzą, umiejętnościami artystycznymi oraz odwagą. Udowodnili, że potrafią śpiewać i recytować wiersze. Wszyscy spisali się na medal i taką właśnie odznaką zostali udekorowani.

Wójt Joanna Gniewosz skierowała do pierwszaków kilka ciepłych słów oraz obdarowała ich słodkim poczęstunkiem. Usłyszeliśmy również życzenia dla osób zgromadzonych na sali z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Miłą uroczystość zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 

IMG_1520
IMG_1521
IMG_1525
IMG_1526
IMG_1531
IMG_1543
IMG_1547
IMG_1553
IMG_1559
IMG_1566
IMG_1569
IMG_1574
IMG_1587
IMG_1589
IMG_1592
IMG_1604
IMG_1607
IMG_1609
IMG_1614