Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Ogłoszenie w sprawie konsultacji projektu uchwały Rady Gminy Głogów
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Aktualności

Ogłoszenie w sprawie konsultacji projektu uchwały Rady Gminy Głogów

1. Przedmiotem konsultacji jest projekt uchwały w sprawie wprowadzenia „Rocznego programu współpracy Gminy Głogów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2016 rok”  

2. Zgodnie z art. 5a ust. 4 znowelizowanej ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie ww. Roczny Program Współpracy musi zawierać następujące informacje:

1.      cel główny i cele szczegółowe programu,

2.      zasady współpracy,

3.      zakres przedmiotowy,

4.      formy współpracy, o których mowa w art. 5 ust. 2 ustawy,

5.      priorytetowe zadania publiczne,

6.      okres realizacji programu,

7.      sposób realizacji programu,

8.      wysokość środków przeznaczanych na realizację programu,  

9.      sposób oceny realizacji programu,

10.    informację o sposobie tworzenia programu oraz o przebiegu konsultacji,

11.    tryb powoływania i zasady działania komisji konkursowych do opiniowania ofert w otwartych konkursach ofert.

3. Opinie prosimy składać w formie pisemnej do dnia 22 października 2015 r. bezpośrednio na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w siedzibie Urzędu Gminy Głogów, ul. Słodowa 6a, pok. 6.

4. Konsultacje rozpoczynają się w dniu 15 października 2015 r. i zostaną zakończone               22 października 2015 r .

5. Projekt uchwały opublikowany został na stronie internetowej Urzędu Gminy Głogów: www.ugglogow.com.pl, na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu.

Załączniki:
Pobierz plik (Uchwała program wspolpracy2016.doc)Uchwała program wspolpracy2016.doc[ ]86 kB