Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY NA REALIZACJĘ ZADANIA pn.: „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Głogów”
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY NA REALIZACJĘ ZADANIA pn.: „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Głogów”

W związku z zapytaniem ofertowym z dnia 5 kwietnia 2018 r. dotyczącym Usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Głogów" do Urzędu Gminy w terminie określonym w zapytaniu wpłynęło 7 ofert. Najniższą ofertę przedstawiła firma EKO 24 Barbara Plewko, w związku z czym Pani firma została wykonawcą przedmiotu zapytania ofertowego w 2018 roku. W załączeniu przedstawiamy protokół z postępowania.

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (Protokół z wyboru oferty.pdf)Protokół z wyboru oferty[ ]1063 kB