Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Informacja z postępowania rekrutacyjnego na stanowisko podinspektora ds. zamówień publicznych i środków unijnych
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Informacja z postępowania rekrutacyjnego na stanowisko podinspektora ds. zamówień publicznych i środków unijnych

Urząd Gminy Głogów informuje, że w postępowaniu rekrutacyjnym na stanowisko podinspektora ds. zamówień publicznych i środków unijnych spośród 4 ofert, wybrano 2 , które w największym stopniu spełniają wymagania konkursu. Z wybranymi kandydatami zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna, która jest kolejnym etapem postępowania. Wybrani kandydaci zostali powiadomieni o terminie  i miejscu II etapu konkursu.