Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Zapytanie ofertowe na zadanie pn.: Organizacja kolonii letnich dla dzieci z terenu Gminy Głogów w 2018 roku
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Zapytanie ofertowe na zadanie pn.: Organizacja kolonii letnich dla dzieci z terenu Gminy Głogów w 2018 roku

Wójt Gminy Głogów zaprasza do składania ofert na zadanie pn.: Organizacja kolonii letnich dla dzieci z terenu Gminy Głogów w 2018 roku. Szczegóły w załącznikach.

 

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (01. Zapytanie ofertowe.doc)01. Zapytanie ofertowe[01. Zapytanie ofertowe]83 kB
Pobierz plik (02. Załącznik Nr 1 - Formularz oferty.doc)02. Formularz ofertowy[02. Formularz ofertowy]192 kB
Pobierz plik (03. Załącznik Nr 2 - Wykaz usług.doc)03. Wykaz usług[03. Wykaz usług]150 kB
Pobierz plik (04. Załącznik Nr 3  - Wykaz pokoi.doc)04. Wykaz pokoi[04. Wykaz pokoi]147 kB
Pobierz plik (Pytania i odpowiedzi.pdf)Pytania i odpowiedzi.pdf[ ]307 kB