Bezpłatny odbiór odpadów wielkogabarytowych

Bezpłatny odbiór odpadów wielkogabarytowych

Komunikat dla mieszkańców gminy!!! Bezpłatny odbiór odpadów wielkogabarytowych, tj. odpadów o dużych lub nietypowych rozmiarach, takich jak: meble (szafy, stoły, krzesła, sofy, komody), dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów.

ZBIÓRKA W DNIU 15.10.2015 r. Przedmioty należy wystawiać w niżej wymienionych miejscach do godz. 10.00.

MIEJSCOWOŚCI: BOREK, BYTNIK, PRZEDMOŚCIE, RUSZOWICE, SZCZYGLICE, TURÓW, ZABORNIA.

1. BOREK, ZABORNIA: boisko sportowe w miejscowości Borek, przy wiacie.
  2. BYTNIK: plac przy świetlicy wiejskiej.
  3. PRZEDMOŚCIE: ulica Długa (przy przystanku autobusowym), plac przy świetlicy wiejskiej.
  4. RUSZOWICE: plac przy świetlicy wiejskiej, po prawej stronie od wjazdu.
  5. SZCZYGLICE: plac przy placu zabaw.
  6. TURÓW: plac przy pojemnikach.

ZBIÓRKA W DNIU 16.10.2015 r. Przedmioty należy wystawiać w niżej wymienionych miejscach do godz. 10.00.

MIEJSCOWOŚCI: GRODZIEC MAŁY, KLUCZE, KRZEKOTÓW, SERBY, STARE SERBY, WILKÓW.

1. GRODZIEC MAŁY: plac naprzeciwko kościoła (przy przystanku).
  2. KLUCZE: plac przy pojemnikach.
  3. KRZEKOTÓW: plac przy pojemnikach.
  4. SERBY: ulica Kościelna (przy pojemnikach), ulica Gospodarcza (przed remizą).
  5. STARE SERBY: na końcu wsi, przy rozwidleniu dróg polnych.
  6. WILKÓW: ulica Spółdzielcza (naprzeciwko posesji nr 1, przy pojemnikach), skrzyżowanie ulic: Leśnej i Sosnowej (przy pojemnikach), skrzyżowanie ulic: Żyznowskiej i Polnej (przy pojemnikach).

UWAGA!!!

DO ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH NIE NALEŻĄ: wszelkiego rodzaju części budowlane i sanitarne, takie jak deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płytki, rolety jak również części samochodowe, motorowery, kosiarki spalinowe, odpady remontowe, odpady ogrodowe, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi.