Warning: Declaration of AriDocsViewerContentPlugin::replaceCallback($attrs, $content) should be compatible with AriMambotBase::replaceCallback($attrs) in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/plugins/system/aridocsviewer/aridocsviewer.php on line 113

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Zapytanie ofertowe na Prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla Gminy Głogów w 2018r.
  • 1S.jpg

  


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/components/com_jevents/libraries/dbmodel.php on line 147
Brak wydarzeń

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194

Zapytanie ofertowe na Prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla Gminy Głogów w 2018r.

Wójt Gminy Głogów zaprasza do składania ofert na zadanie dot. Prowadzenia Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla Gminy Głogów. Szczegóły w załącznikach.

 

 

 

 

 

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (01. Zapytanie ofertowe.pdf)01. Zapytanie ofertowe[01. Zapytanie ofertowe]2589 kB
Pobierz plik (02. Formularz ofertowy.doc)02. Formularz ofertowy[02. Formularz ofertowy]55 kB