Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/glogow/domains/gminaglogow.pl/public_html/archiwum/templates/ugglogow2018_v1_3_5/functions.php on line 194
Aktualności
Odpowiedzi na pytania związane z programem "Czyste Powietrze"
Przedstawiamy odpowiedzi na pytania, które nie zostały udzielone podczas spotkania (9.10.2018 r.) w Sali Wiejskiej w Serbach w sprawie programu "Czyste Powietrze".
Zapraszamy
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Głogowie prowadzi nabór do służby przygotowawczej.
Informacja o wykonaniu zadań w budżecie na lata 2014 - 2016 r.
Po kliknięcieu "czytaj więcej..." do pobrania Informacja w formacie pdf.
UWAGA MIESZKAŃCY
PKP Przetarg ustny nieograniczony
PKP S.S. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu ul. Joannitów 13, 50-525 Wrocław Ogłasza przetarg ustny nieograniczony na zbycie: prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w miejscowości Serby przy ul. Jana Nepomucena Umińskiego 6, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 170 o pow. 0,1100 ha AM 1 , obręb 0012 Serby, gmina Głogów, woj. Dolnośląskie.
Mieszkanie PLUS
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej "Budowa ul. Brzoskwiniowej"
Składy Obwodowych Komisji Wyborczych ds. Przeprowadzenia Głosowania oraz ds. Ustalenia Wyników Głosowania w wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.
Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 1 w Ruszowicach – ul. Tęczowa 55 w składzie:
1. Małgorzata Nowogońska - Przewodnicząca Komisji
2. Małgorzata Konys - Z-ca Przewodniczącej Komisji
3. Emilia Ciosek - Członek Komisji
4. Klaudia Durda - Członek Komisji
5. Agnieszka Krupa - Członek Komisji
6. Paweł Ruchel - Członek Komisji
7. Grażyna Sawicka - Członek Komisji
8. Honorata Sawicka - Członek Komisji
Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Glosowania Nr 2 w Przedmościu, ul. Szkolna 3 w składzie:
1. Barbara Wiśniewska - Przewodnicząca Komisji
2. Katarzyna Ciciła - Z-ca Przewodniczącej Komisji
3. Jadwiga Bartman - Członek Komisji
4. Bogusława Bobel - Członek Komisji
5. Tomasz Bobel - Członek Komisji
6. Wiesława Ekiert - Członek Komisji
7. Małgorzata Keńska - Członek Komisji
8. Elwira Porosło - Członek Komisji
9. Ewa Rozbejko - Członek Komisji
Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 3 w Serbach, ul. Ogrodowa 18 w składzie:
1. Henryk Szumielewicz - PrzewodniczącyKomisji
2. Ewelina Murzyńska - Z-ca Przewodniczącego Komisji
3. Anna Radosz - Członek Komisji
4. Andrzej Fendorf - Członek Komisji
5. Aleksandra Kuczera - Członek Komisji
6. Rafał Piotrowski - Członek Komisji
7. Katarzyna Sioła - Członek Komisji
8. Agata Tarnowska - Członek Komisji
9. Monika Zamkowska - Członek Komisji
Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 4 w Wilkowie, ul. Głogowska 5a w składzie:
1. Ewelina Liskowska - Przewodnicząca Komisji
2. Agnieszka Urbańska -Z-ca Przewodniczącej Komisji
3. Julianna Jałowiecka-Kuras - Członek Komisji
4. Maria Kaleta - Członek Komisji
5. Tomasz Łabarewicz - Członek Komisji
6. Adam Marciniak - Członek Komisji
7. Michał Radosz - Członek Komisji
8. Stanisława Skoczylas - Członek Komisji
Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 1 w Ruszowicach – ul. Tęczowa 55 w składzie:
1. Katarzyna Molisak - Przewodnicząca Komisji
2. Ewa Borek - Z-ca Przewodniczącej Komisji
3. Teresa Kida - Członek Komisji
4. Jolanta Mikołajczak - Członek Komisji
5. Agnieszka Pałczyńska - Członek Komisji
6. Marta Tomulik - Członek Komisji
Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 2 w Przedmościu, ul. Szkolna 3 w składzie:
1. Małgorzata Pinkowska - Przewodnicząca Komisji
2. Paweł Reński - Z-ca Przewodniczącej Komisji
3. Agnieszka Bagrowska - Członek Komisji
4. Zofia Ciemna - Członek Komisji
5. Dorota Kałużna - Członek Komisji
6. Marzena Siniawa - Członek Komisji
7. Iwona Śnioszek - Członek Komisji
8. Agnieszka Woźniak - Członek Komisji
Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 3 w Serbach, ul. Ogrodowa 18 w składzie:
1. Monika Adaszyńska - PrzewodniczącaKomisji
2. Patrycja Radosz - Z-ca Przewodniczącej Komisji
3. Anna Bandura - Członek Komisji
4. Barbara Jasińska - Członek Komisji
5. Bogusława Kubińska - Członek Komisji
6. Sandra Rymarkiewicz - Członek Komisji
7. Maria Stadther - Członek Komisji
8. Natalia Szczyrek - Członek Komisji
9. Magdalena Szymańska - Członek Komisji
Obwodowa Komisja Wyborcza ds. Ustalenia Wyników Głosowania Nr 4 w Wilkowie, ul. Głogowska 5a w składzie:
1. Piotr Radosz - Przewodniczący Komisji
2. Renata Moska -Z-ca Przewodniczącej Komisji
3. Aleksandra Buzin - Członek Komisji
4. Elżbieta Dąbrowska - Członek Komisji
5. Zofia Grzegorek - Członek Komisji
6. Alina Kaleta - Członek Komisji
7. Agnieszka Łabarewicz - Członek Komisji
8. Magdalena Mackiewicz - Członek Komisji
9. Anna Przybylska - Członek Komisji