TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY GŁOGÓW JOANNY GNIEWOSZ

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY GŁOGÓW JOANNY GNIEWOSZ

4 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół w Przedmościu, 6 drużyn rywalizowało w turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Głogów, Joanny Gniewosz. Do sportowej rywalizacji zgłosiły się drużyny Victorii Borek, Sparty Przedmoście, Mieszko Ruszowice, Zawisza Serby, Odry Grodziec Mały oraz Nad Odrą Wilków. Inicjatorami, a zarazem organizatorami turnieju byli, Wójt Gminy Głogów, Joanna Gniewosz, prezes drużyny Zawisza Serby Leszek Lesiński oraz Gminny Ośrodek Kultury w Przedmościu.
Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał Damian Kwaśnik, który także komentował zmagania drużyn. O bezpieczeństwo zawodników zadbali ratownicy medyczni z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ruszowicach. Panie z Gminnego Ośrodka Kultury w Przedmościu zapewniły pyszny poczęstunek dla wszystkich. W meczach po 12 minut drużyny walczyły o wyjście z grupy do finału. Wyniki końcowe przedstawiają się następująco: I miejsce Zawisza Serby, II miejsce Mieszko Ruszowice, III miejsce Nad Odrą Wilków. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz bony pieniężne ufundowane przez Wójt Gminy Głogów, Joannę Gniewosz. Dodatkowo drużyny, które znalazły się na podium otrzymały puchary. Jak powiedziała Pani Wójt, Joanna Gniewosz, turniej piłki nożnej wpisuje się na stałe w kalendarz imprez sportowych.