• 1S.jpg

W duchu patriotyzmu- Wieczorek Seniora w Gminie Głogów

Po raz kolejny mieszkańcy Gminy Głogów udowodnili, że potrafią i lubią się bawić. Okazją do wspólnego świętowania był Kolejny Wieczorek Seniora zorganizowany w Przedmościu.

Zabawy, uśmiechu i radośći tego dnia na pewno nie brakowało. Wszyscy mieszkańcy naszej gminy, którzy skorzystali z zaproszenia Wójta Gminy Głogów pani Joanny Gniewosz byli niezwykle zadowoleni. Celem tej imprezy  za każdym razem jest wspólna zabawa oraz integracja mieszkańców z Gminy Głogów. W tym roku tematyką wydarzenia było 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. W wydarzeniu wziął również udział  Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego Tadeusz Samborski. Był to szczególnie wyjątkowy dzień dla zespołu Grodzianki, które otrzymały 15 tysięcy złotych od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskiego.